Érd,Kis-Duna utca 7-9.

Raktáros állásajánlat

Az Autócentrum Szabó Kft. közel 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 11 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére. Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk.

Főbb feladatok, munkák:
  • Beérkező alkatrészek átvétele, bevételezése
  • Szerviz igények kiszolgálása
  • Anyaggazdálkodás
  • Bejövő ügyfelek kiszolgálása, értesítése a megérkezett alkatrészekről
  • Készletellenőrzés, leltározás, részvétel a teljes raktározási folyamatban

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Autóalkatrész ismeret
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk:
  • Átlagon felüli alapbéreden túl, időszakos bónusz elszámolásra is számíthatsz
  • Munkába járásodat támogatjuk
  • Magyarország egyik legnagyobb autókereskedésében dolgozhatsz
  • 11 autómárka gyári alkatrészeit ismerheted meg
  • Közel 30 év alatt gyűjtött tapasztalatunkkal, tudásunkkal segítjük munkádat
  • Raktárunkban minden a rendelkezésedre áll, ami a munkavégzéshez szükséges
  • Folyamatosan fejlesztheted a tudásod
  • Barátságos, közvetlen csapat tagja lehetsz
  • Kiszámítható a munkaidő, hétköznapokon 8-17 óráig
  • Munkaruhádat mi biztosítjuk és cseréljük
  • Minden nap egy óra pihenőidőt biztosítunk neked

Munkavégzés helye: H-2030 Érd, Kis-Duna utca 7-9.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és örömmel csatlakoznál egy elkötelezett csapathoz, várjuk jelentkezésed! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
karrier@autocentrumszabo.hu